in

Skvělá kombinace pro zdraví: Nápoj s medem a jablečným octem!


Snižuje krevní tlak, pomáhá vám hubnout a řešit spoustu dalších trápení. Vyzkoušejte tuto přírodní metodu a uvidíte sami.

Zdravotní účinky jablečného octa v kombinaci s medem

 1. Zlepšuje stav kloubů a předchází jejich bolestem
 2. Zklidňuje pálení žáhy
 3. Zlepšuje trávení, pomáhá při zácpě
 4. Zrychluje metabolismus a pomáhá tak s hubnutím
 5. Redukuje cholesterol a snižuje krevní tlak
 6. Zklidňuje bolest v krku
 7. Nabíjí energií
 8. Zlepšuje stav a vzhled pokožky
 9. Odstraňuje zápach z úst
 10. Zklidňuje a léčí záněty

Proč to funguje?

Pozitivní účinky této kombinace na lidské zdraví lze vysvětlit její chemický složením a vzájemnými interakcemi s prostředím těla. Mnoho lékařů věří, že onemocníme, když se nám překyselí organismus. (PH pod 7). Ocet je přirozeně kyselý, ale při konzumaci se mění na zásaditý. Stejně tak med má nízké pH, ale zvyšuje zásaditost organismu, když je konzumován.

Mix těchto dvou látek je perfektní volbou, když se chcete zbavit nadměrné kyselosti v organismu a vytvořit zdravější zásadité prostředí. Náš organismus funguje nejlépe, když má pH mezi 7 až 7,4, tedy mírně zásadité.

Recept:

Je třeba si ze začátku užívání zvyknout na chuť, ne každému se může zdát příjemná. Jakmile ale začnete pociťovat první zdravotní účinky, rychle si navyknete.

 • 1 lžíce medu
 • 1 lžička jablečného octa
 • 1 hrnek vlažné vody

Kdy pít?

Nejlépe pijte nápoj na prázdný žaludek, ještě před snídaní, ideálně tak 20 až 30 minut před prvím jídlem. Důležité je zachovat pravidelnost, pijte každý den v obdobnou dobu.

Některé zdroje uvádějí, že postupem času je možné přejít na konzumaci 2 až 3 x denně, záleží na tom, jak moc vám chutná tato kombinace. Avšak stejně jako se všemi přírodními léčivy, je třeba nejprve zjistit, jak konkrétně vaše tělo reaguje. Někomu bude stačit jednou denně před snídaní, někomu bude vyhovovat více. Ideálně konzultujte konzumaci tohoto nápoje se svým lékařem, který bude nejlépe vědět, jaké budou reakce s vašimi prášky, pokud nějaké pravidelně berete.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Pochoutka bez výčitek? Vyzkoušejte tyto zdravé tyčinky!

Příběh muže, který denně jedl dvě lžičky kokosového oleje. Výsledky jsou úžasné!