in

Příběh muže, který denně jedl dvě lžičky kokosového oleje. Výsledky jsou úžasné!


Kokosový olej můžeme využít při vaření, k masáži, namísto tělového krému, jako masku na posílení vlasů a mnoho dalšího. Je to takový malý přírodní zázrak.

A věřili byste i tomu, že může pomoci při prevenci proti Alzheimerově chorobě? Doktorka Newportová, která je autorkou studie, přišla na úžasný objev. Při trávení kokosového oleje naše tělo začne produkovat ketony, což jsou organické látky, které působí právě jako ona zmiňovaná prevence.

Ketony způsobují, že se do mozku dostává větší množství kyslíku a ten pomáhá při ischemických změnách, které v mozku probíhají, a také se může podílet na zmenšení nádorů.

Svou studii doktorka ještě podložila skutečným příběhem. Její manžel Steve trpí Alzheimerovou chorobou a byl na tom opravdu velmi špatně. I přes užívání léků se jeho stav nezlepšoval, spíše naopak. Cítil se malátně a krátkodobá paměť mu už téměř nesloužila.

Proto se rozhodli, že zákeřnou nemoc porazí po svém.

Steve začal užívat 2 lžičky kokosového oleje denně, nic víc. Doktorka Newportová uvedla, že se její muž cítil už po 30 dnech mnohem lépe. Byl aktivnější a soustředěnější. Třes, který je pro Alzheimerovu chorobu typický, téměř vymizel.

Po roce této “léčby” se ze Steva stal úplně jiný člověk.

Pochopitelně ne všechny problémy zmizely, stále má menší problémy s komunikací, ale celkově je mu několikanásobně lépe a cítí se šťastnější. Díky neustálému přísunu ketonů do mozku se choroba nakonec zastavila a dostal šanci na nový život.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Skvělá kombinace pro zdraví: Nápoj s medem a jablečným octem!

Jak si vyrobit levandulovou limonádu, aby pomohla zbavit se okamžitě bolesti hlavy a úzkosti? Je to neskutečně snadné a dokonce velmi chutné.