in ,

WOWWOW ROZTOMILÝROZTOMILÝ

Kamarádka trpěla na obrovské bolesti nohou, kvůli kterým měla i problémy s chůzí. Poradila jsem jí tento trik a problémy okamžitě vymizely!


Určitě nejsem sama kdo zažívá podobné trápení s bolestma nohou. Nohy dokáží člověku velmi zavařit, zvláště pokud Vás bolí i v noci, a Vy díky tomu už nemůžete ani oči zamhouřit.

Bolesti nohou

Tento problém trápí spoustu lidí po celém světě. Pokud jste již ztratili naději, že na Vaše bolavé a unavené nohy ještě někdy něco zabere, pak jste ještě nevyzkoušeli tuto jednu poslední možnost. Proto Vám doporučujeme vyměnit bezesné noci a podrážděnost za kvalitní spánek a dobrou náladu!

V čem spočívá kouzlo?

Vše, co musíte udělat, je nechat nohy trochu odpočinout.

Co budete potřebovat?

  • miska
  • teplou vodu (Pozor, ne horkou!)
  • tuhé mýdlo
  • mořskou nebo himalájskou sůl
  • jedlou sodu
  • jód

Postup:

  1. Do lavoru si napusťte vodu, vymáchejte v něm mýdlo tak, aby se voda zbarvila bíle. Poté přidejte trochu jedlé sody, hrst soli a vše dobře promíchejte. Na závěr nakapejte odhadem asi 10 kapek jódu.
  2. Nohy si ponořte do vody a na stopkách si nastavte 15 minut. Za tento čas by měl roztok vytáhnout všechnu bolest z Vašich nohou a dokonce někteří tvrdí, že z nich vysaje i negativní energii.
  3. Na závěr si nohy usušte, nakrémujte, navlečte ponožky, případně můžete jít rovnou spát. Já preferuji tuto lázeň dělat těsně před spaním, pak nožky krásně zrelaxují.

Tento proces byste měli opakovat cca 3x týdně, přičemž doporučuji si pokaždé do směsi nakapat o něco více jódu. Pokud Vás trápí opravdu velké bolesti, můžete tento “rituál” opakovat i dvakrát denně – ráno a večer.

Dejte však pozor na křečové žíly. Pokud jimi trpíte, voda nesmí být horká, ale jen teplá až vlažná.

Já osobně jsem už po prvním namočení spala mnohem lépe a veškerá bolest se vytratila. Pevně ​​věřím, že budete mít stejné štěstí!

Co si myslíte?

1 point
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Neobvyklý kvas z čekanky, který máte hotový raz dva a má extrémně přínosné účinky!

5 milionů na záchranu Amazonského pralesa: Štědrým dárcem je nadace herce Leonarda DiCapria!