in

5 milionů na záchranu Amazonského pralesa: Štědrým dárcem je nadace herce Leonarda DiCapria!


Leonardo DiCaprio

Herce Leonarda DiCapria zná snad každý no znám není jen pro své úžasné herecké výkony ale také pro to, že chce pomoci naší přírodě. Na svém kontě má již několik nadaci, které přírodě pomáhají a také podporuje projekty jiných lidí z stejnou iniciativou a dokonce i finančně.

Na pomoc se spojily velká jména

Před dvěma měsíci tak založil nadaci Earth Alliance spolu s Laurene Jobsovými, vdovou po zakladateli společnosti Apple, a americkým podnikatelům a filantropem Brianem Sheth. V rámci této nadace se vytvořil nouzový fond na záchranu Amazonského pralesa s názvem Amazon Forest Fund. Cílem je zachránit biodiverzitu “plic planety”, které měly bojovat proti změně klimatu no nyní do ovzduší vypouštějí velké množství oxidu uhličitého.

Hrdinové

Peníze z fondu by podle slov DiCapria měli jít přímo lidem, kteří pracují a ochraňují Amazonský prales přímo v terénu. Leonardo DiCaprio své sociální sítě zaplavuje výzvami na záchranu přírody, Amazonského pralesa a naší planety jako takové. Na jeho sociální síti se objevila i fotka dobrovolných hasičů, kteří riskují své životy aby ochránili lidi, kteří žijí v postižených oblastech Amazonského pralesa.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Kamarádka trpěla na obrovské bolesti nohou, kvůli kterým měla i problémy s chůzí. Poradila jsem jí tento trik a problémy okamžitě vymizely!

To, co následuje potom, když si přiložíte česnekovou náplast a kůži, je neskutečné!