in ,

Odkaz všem ženám od psycholožky: Tímto chováním donutíte každého muže aby udělal vše co chcete!


Každý z nás zná starou lidovou moudrost: ,, Za vším hledej ženu. “

V dnešní době není nic nového, a není žádným tajemstvím, že za každým úspěšným mužem se skrývá jeho žena. Ačkoli mnoho mužů když slyší tato slova, začnou oponovat, ale to, že je to pravda se budou marně snažit vyvrátit.

Ve většině případů je to právě žena, která si musí svého manžela, partnera, snoubence či milence “vychovat”.

Pokud leží na pohovce celý den, aniž by pohnuly prstem v domácnosti nebo si každý večer vyhradí čas na to, aby šli do baru, jsou to pravděpodobně vaše činy a slova, která to způsobily. Ne, nesnažme se obviňovat ženy za všechny smrtelné hříchy, zejména za zlomyslnost mužů.

Psycholožka Olga Valyaev nám jasně vysvětlila na reálných příkladech, jak chování muže závisí na tom, jakou ženu má po svém boku.

Občas ženy nemají ani ponětí, do jaké míry mohou ovlivnit své partnery. A teď se zamyslete milé ženy: Pokud byste měli štěstí a chytili si zlatou rybku, utratili byste všechny tři přání na nesmysly? To asi sotva. Podívejme se na možnosti, jak dokáže žena ovlivnit svého manžela v některých každodenních situacích. Koneckonců, bylo by hříchem takovou příležitost nevyužít a nasměrovat to zcela nesprávným směrem.

Jak žena negativně ovlivňuje svého muže?

 1. Pokud je manželka příliš aktivní mimo domov, z jejího manžela se stane pasivní přívěsek trávící dny a noci před televizí. A to i v případě, že se jedná o ředitele společnosti, úspěšného podnikatele nebo veřejného aktivisty.
 2. Pokud mu manželka neustále “dává rozumy”, stane se z něj podpantoflák , bude se jí snažit ve všem vyjít vstříc a v krajním případě by mu nevadilo ani fyzické násilí.
 3. Pokud žena není ochotna naslouchat svému muži a nejraději by vyvolávala hádky každých 30 minut, po čase se z něj stane člověk bez páteře, který nemůže udělat žádné důležité rozhodnutí.
 4. Pokud se manželka vždy uráží, muž začne reagovat podrážděně a hněvem.
 5. Pokud se žena změní i ve svém nitru vůči svému muži, začne být zoufalý. Proč vyhazovat peníze pro někoho, kdo ho může každou chvíli opustit pro jiného?
 6. Jestliže manželka nedovoluje manželovi zúčastnit se skutečných “mužských záležitostí”, začne hledat útěchu v hazardních hrách, alkoholu a cigaretách.
 7. Pokud se žena neví svému muži otevřít, neprojevuje mu něžnosti a náklonnost, on se může mimo jiné ponořit do světa počítačových her nebo začne hledat lásku někde jinde.
 8. Pokud si žena přenese veškerou odpovědnost na sebe a nedovolí muži dělat vlastní rozhodnutí, stane se z něj nezodpovědný člověk, kterému začne být po čase všechno jedno.
 9. Pokud žena neotevře své srdce svému muži, začne být chamtivý. Dříve by vám snesl i modré z nebe, ale pokud neví, jak se cítíte a nevidí do vás, změní se i jeho vděčnost a smysl pro romantiku.

Jak může žena pozitivně ovlivnit svého muže?

 1. Pokud se snaží žena mermomocí udržet rodinu pohromadě, taková touha se brzy projeví iu jejího muže.
 2. Pokud žena svému manželovi věří a podporuje jeho rozhodnutí, je šťastný, že ji může mít pod svými křídly.
 3. Žena, která je schopna otevřít své srdce muži, mu dá důvod k tomu, aby ji rozmazloval každý den.
 4. Pokud žena využívá temperament a charakter svého muže, snaží se ji v každém směru uspokojit a nikdy nezklamat.
 5. Pokud je žena ke svému muži upřímná, nelže mu, není důvod na lži a hledání si někoho lepšího.
 6. Jestliže manželka respektuje svého manžela, stane se z něj sebevědomější člověk, kterého ostatní začnou vnímat jako autoritu.

Snažte si vycházet vstříc, prožijte spolu více času, komunikujte a přesměrujte svou sílu na pozitivní vnímání života!

Co si myslíte?

1 point
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Ženy narozené v těchto znameních vědí jak nejlépe okouzlit muže nebo je odpudit.

Partnerský horoskop lásky podle data narození a znamení!