in

Partnerský horoskop lásky podle data narození a znamení!


Jak se k sobě hodí znamení zvěrokruhu? Jsou vaší lásce planety nakloněny? To je odvěká otázka, která trápí nejednu ženu i muže. Prostudujte si důkladně partnerský horoskop (tedy shody znamení podle data narození) níže a zjistěte, zda bude mít vaše láska na růžích ustláno nebo naopak.

Pokud vidíte u svého znamení v kombinaci s partnerovým červenou barvu – nezoufejte. Láska je mocná čarodějka a dokáže i hory přenášet!

Když se setkají partneři, kteří nemají podle horoskopu, tedy data jejich narození, ideální shodu, může to i tak být láska na celý život – jak se říká “protiklady se přitahují”. Důležité je, že charaktery takových dvou znamení jsou odlišné, a to v mnoha směrech. Ve způsobu, jak komunikují, jak dávají najevo své pocity, jak se rozhodují, jak rychle jednají atd.

V tabulce partnerských shod dle data narození výše jsou červeně označeny znamení v opozici, což přináší do vztahu dynamiku a zvláštní náboj. Zatímco jeden z vás může být velmi emocionální a intuitivní, bude ten druhý spoléhat především na rozum a kritický úsudek. Jeden může mít hlavu neustále v oblacích a druhý bude stát nohama pevně na zemi.

Jeden bude plný nápadů včetně touhy cestovat, druhý naopak ocení klid a zázemí domova. Jinak řečeno, můžete vytvořit pár, který bude mít k některým věcem zcela odlišný přístup. A tento rozdílný přístup k životu vás může vzájemně obohatit.

Podle zkušeností astrologů budou však častěji vaše protikladné znamení v horoskopu lásky spíše důvodem k vzájemnému nepochopení. Pokud tedy s partnerem nebo partnerkou vidíte v horoskopu neshodu, nemusíte házet flintu do žita – jen se mějte na pozoru a buďte připraveni na to, že taková láska bude plná pohybu, dobrodružství a neustálých změn.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Odkaz všem ženám od psycholožky: Tímto chováním donutíte každého muže aby udělal vše co chcete!

Rozchod: Silná žena neprosí, odejde, když cítí, že již není vítána!