in

Ženy narozené v těchto znameních vědí jak nejlépe okouzlit muže nebo je odpudit.


Každý z nás zná ženy, na které se jiný výraz než mrchy ani nehodí. Dříve toto slovo označovalo ženu, která byla vypočítavá, bezohledná a šlo jí jen o její zájmy. V dnešní době taková “mrcha” vypadá trošku jinak. Dnes oplývá sebejistotou, hrdostí a nezná slitování. Zvláštní je, že podle dlouhodobého pozorování vědci zjistili, že muže takový typ žen okouzlí ale současně k ním mají i odpor.

Nikdy nevíte, co z toho vzejde, zda to bude hop nebo trop. Jejich specifičnost záleží od data narození a 5 typů těchto znamení jsou právě “mrchy”.

Lev:

Není nikdo lepší, šikovnější, chytřejší než ony. Všechno chtějí mít tip – top. Kladou si vysoké nároky na manžele, jejich děti musí být lepší než ostatní, okázalé večírky a vysoký plat, to je pro ně velmi důležité. Jdou si za tím stůj co stůj, dokud toho nedosáhnou. Slovo nedá se, pro ně není odpověď. Vše mají promyšlené. Mají řešení na všechny problémy.

Štír:

Štír přesně ví kde přitlačit, aby vás to zabolelo. Vyhlédne si vaše křehké citlivé místo a zaútočí. Ubrousek si před ústa rozhodně neklade a když vám chce něco říct, tak rovnou do očí. Urážky v její podobě působí sofistikovaně až se nezdá, že vás uráží. Dobře si naplánují čas na útok, jsou velmi mazané a nikdy nevíte co od nich máte čekat. Nejhorší situace může nastat tehdy, pokud jste šťírky urazili. Nezapomíná a odměňuje se všem.

Panna:

Panny jsou typy žen, které navenek působí velmi sofistikovaně, slušně. Ale tento dojem jim často kazí výkyvy nálad. Nikdo nemá rád náladovost, proto je i nejčastěji označována za nejhorší vlastnost, kterou mají ženy. Pomstu nenechají nikdy dlouho čekat, dokonce vás s ní zaskočí. Pokud jsou ne zrovna v nejlepší náladě, je lepší nic nedělat a nechat je vychladnout, protože taktiku, kterou používají můžeme označit za hrůzostrašnou ale i okouzlující současně. Pokud však uklidní své pocity, pak máte doma “štěňátko”.

Vodnář:

Za pěknou tvářičku, pekelný plán. Přesně tato slova vystihují vodnářky. Drby a uštěpačné poznámky živí její život. Nezkoušejte je naštvat, protože pak zažijete pořádnou “show”. Pokud je situace klidná, pak i ženy v tomto znamení jsou usmátá sluníčka.

Kozoroh:

Tvrdohlavost! Tyto ženy jsou ochotné jít hlavou proti zdi. Musí být po jejich! Ústupnost k ním určitě  nepatří. Sáhodlouhé monology, které ostatní vyčerpávají jim nedělají problém, proto vždy s nimi raději vyděte po dobrém. Lidé v jejich okolí si musí obalit nervy. I to je důvod proč zůstávají samy.

Každá osoba je jiná, každá žena je jiná. Ale lásku a pokoru potřebují všechny, to je záruka pro klidný život. 

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Vyrobte si zdravý domácí jogurt jen ze dvou ingrediencí. Nebudete věřit tomu, jak úžasně chutná!

Odkaz všem ženám od psycholožky: Tímto chováním donutíte každého muže aby udělal vše co chcete!