in ,

SKVĚLÝ!SKVĚLÝ! ROZTOMILÝROZTOMILÝ

Známá herečka sdílela fotografii, ze které jsou všichni v šoku! Nikdo nedokáže rozeznat kdo je máma a kdo dcera.


Říká se, že dcery jsou většinou po matce. V tomto přídapě je to na 100% pravda! Dokážete ale poznat kdo je kdo?

Vztah matky s dcerou je vždy velký oříšek a málokdy spolu vycházejí velmi dobře, obvzlášť když se dcera dostane do puberty. Známá americká herečka Reese Witherspoon má se svou dcerou ovšem vztah přímo ukázkový, jsou to totiž nejlepší kamarádky.

Dceři slavné herečky je pouhých 19 let a všichni si myslí že jsou to sestry

Reese Witherspoon je jedna z mála hereček o které můžeme říct, že stárne do krásy a nikdy by sme jí její věk netipovali. Každý ji vztah se svou dcerou ovšem závidí. Nemusí být ani Den matek, aby o Reese její dcera Ava napsala krásné slova na dobré ráno.

Reese je pro její dceru inspirací

“Tato úžasná žena mě naučila všechno o síle ambicí, lásky ao tvrdé práci. Každý den mě inspiruje a každý den žiji s vděčností za život a se soucitem s ostatními. Dnes o ní přemýšlím trošku víc. To je všechno, ”  napsala. Reese jí na to odepsala:  “Mohu mít takové štěstí a mít dceru, jako jsi ty?”

Na svou mámu je právem hrdá

Ava pravidelně píše samou chválu na svou matku na sociálních sítích a podporuje jí ve všem co dělá.Po premiéře druhé série seriálu Big Little Lies  napsala:  “Gratuluji všem členům týmu. Speciálně jsem hrdá na mou mámu a její vášeň pro příběh a práci. Po vidění první epizody se nemohu dočkat dalších. ” 

Reese ja na svou dceru také právem pyšná

Není to tak dávno, co mnozí lidé řešili v první řadě to, jak se Reese se svou dcerou na sebe podobají. Ohliadnuc od jejich podoby, oblíbená herečka promluvila io tom, jaká úžasná její dcera je. “Je nádherná osoba zevnitř i zvenku. Je prostě dobrá duše. Nevím, co si myslí. Pro ni jsem jen máma. Jsme však šťastné, že můžeme takovou zkušenost sdílet. Opravdu mám se svou dcerou silný a bohatý vztah. Mám fakt super kariéru a je úžasné, že to mohu sdílet se svou dcerou. “

Co si myslíte?

1 point
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Žena se netačila divit, takhle nechutně vypadají i vaše “čisté” podprsenky po vyprání!

Poradíme vám jak vybrat v obchodě opravdu zralý meloun a už nikdy si nekoupíte zkažený!