in

WOWWOW

Žena se netačila divit, takhle nechutně vypadají i vaše “čisté” podprsenky po vyprání!


Když pereme oblečení očekáváme, že bude voňavé a zejména zbavené nečistot. Aby pračka navrátila našemu bílemu oblečení opět zářivý vzhled. Po vyprání se vám obvykle tvoří hromady prádla na žehlení, ale podívali jste se nekdy pozorně jak prádlo vypadá po praní? Občas tomu také nemůžete uvěřit?

Příběh jedné ženy

Žena si doma udělala pokus zda je její vyprané prádlo opravdu čisté. Když uviděla výsledek necchtělo se jí věřit vlastním očím. Své podprsenky nejdříve vyprala a pak zjišťovala, zda jsou skutečně čisté. Po oprání byla voda z “čistých” podprsenek stále zakalená, špinavá a plná nečistot.

 

Zakalená voda

Žena prala 6 svých podprsenek a ihned po vyprání je ponořila do vody, ke které přídala prací prášek a prášek na bělení a nechala odmočit na hodinu a půl. Poté vysledku sama nemohla věřit, voda byla zcela zakalená až černá. Samozřejmě když dáváte prádlo do pračky může se stát, že tam jsou drobné skvrnky které se musí nejdříve vyčistit. Přeci jen od pračky ale čekáme, že splní svůj účel a zdá se, že skutek utek.

Podívejte se na video níže a přesvědčte se sami

Jak tedy spávně vyprat prádlo?

Podprsenky jsou ale i tak velmi rizikovým kouskem oblečení. Hlavně proto, že je nosíme v oblasti poprsí, kde se během léta potíme více a to nemluvíme o podpaží. Pokud máte dostatek podprsenek, během léta byste je měly měnit i každý den. Předejdete nepříjemnému zápachu a také nečistotám, které proniknou hluboko do vláken. Samozřejmě, podprsenky nenechávejte v koši na špinavé prádlo dlouho, ale snažte se ty špinavé vyprat do 2-3 dnů a tedy co nejdříve. Nejúčinnější bude, pokud je před samotným praním namočíte do čisticího a bělícího prášku, pokud se jedná o světlé podprsenky. Pak je dejte klasicky vyprat a nečistoty se tak odstraní mnohem efektivněji.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Každá žena by měla znát tyto pozitivní vlastnosti avokádového oleje, je o mnoho lepší než olivový olej. Odteď se bez něj neobejdete!

Známá herečka sdílela fotografii, ze které jsou všichni v šoku! Nikdo nedokáže rozeznat kdo je máma a kdo dcera.