in ,

Tato úžasná mastička výborně omladí a vyčistí vaši pokožku! Jeden produkt na vyřešení mnoha problémů!


Višněvského balzám představuje silné antiseptikum s dezinfekčními vlastnostmi. Jen málo lidí ho zná, ale kromě toho, že dokáže vyléčit i vážné problémy s kůží, nestojí velké peníze.

Chirurg jménem AV Višnevskij v roce 1927 smísil březový dehet, xeroform a ricinový olej. Získal tak produkt ve formě balzámu, který má užitečné vlastnosti. Březový dehet zvyšuje průtok krve do tkání, xeroform v prášku působí jako antiseptikum a ricinový olej pomáhá druhým látkám lépe proniknout do kůže.

  1. Na kůži se dá vyléčit přikládáním několika vrstev gázy namočených v zmiňované mastičky. Gázu mějte přiloženou na postiženém místě celý den, pak si ji sundejte a zanícenou oblast potřete alkoholem. Mastička účinně vytáhne hnis ven z pokožky. Pokud se vám již na pokožce vytvoří absces, po jeho otevření přikládejte na místa obvazy s touto antibakteriální mastí nebo hypertonický roztok.
  2. Při prvním náznaku akné si udělejte obklad, který jsme popsali výše a připevněte ho náplastí. Nechte působit přes noc a pak si vyrážku potřete pleťovou vodou obsahující alkohol. Procedura se nejlépe provádí přes víkend, kdy se nemusíte nikam plašit, protože vyrážka by se neměla vytlačovat.
  3. Mastička skvěle pomůže vytáhnout bolestivé, takzvané podkožní pupínky, které nás již delší dobu trápí. Připravte si na noc obklad s Višněvským balzámem a ráno uvidíte, že se váš stav výrazně zlepší. Zůstane už jen vydezinfikovat zralý pupínek.
  4. Višněvského mast je nezbytná pro léčbu dekubitů u pacientů upoutaných na lůžko, protože zvyšuje prokrvení tkání.
  5. Trofické vředy se často tvoří na nohách u lidí trpících cukrovkou a tato mastička by při léčbě určitě neměla chybět. Stimuluje totiž nervová zakončení, kůže se regeneruje rychleji a vředy se postupně zatahují zpět.
  6. Popáleniny a omrzliny se ošetřují touto mastičkou už od nepaměti. Kůže se zahojí rychle a nezůstanou vám žádné jizvy. Ne nadarmo volali Višněvského léčitelem vojenských ran.

Pod vlivem nejnovějších antibiotik už lidé zapomínají, že na světě existuje i něco jiného a v mnoha případech i lepšího. V našem každodenním životě by neměla chybět v žádná domácí mastička. Má široké spektrum účinku a při správné aplikaci si nemůžete ublížit.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

7 pokojových rostlin, které do domácnosti přinesou štěstí, klid a pozitivní energii! Máte některou z nich?

Během dvou sekund zjistíte, zda vám půjdou krátké nebo dlouhé vlasy. Funguje to perfektně.