in

Během dvou sekund zjistíte, zda vám půjdou krátké nebo dlouhé vlasy. Funguje to perfektně.


Každá žena má tendenci po létě své zničené vlásky od sluníčka ostříhat. Než se však rozhodnete k radikálnímu řešení, vyzkoušejte tento jednoduchý trik, který vám pomůže přesně určit takovou délku, která vám sluší, a nezůstanou vám jen oči pro pláč.

Vše co budete potřebovat:

  • pravítko
  • tužku
  • zrcadlo

Jak to uděláte:

Postavte se z boku před zrcadlo. Vezměte si tužku a držte ji ve vodorovné poloze tak, aby se dotýkala vaší brady. Potom umístěte pravítko svisle pod ucho tak, aby se pravítko a tužka protínaly. Pak už jen změřte vzdálenost od spodní části ušního lalůčku po horní část tužky

Pokud je to méně než 5 cm, pravděpodobně vám přistane krátký střih vlasů. Pokud je to ale více než 5 cm, nějaké větší zkracování si předem dobře promyslete. Raději si vlasy nechte o něco delší, například nad ramena, navíc tyto delší mikáda jsou v posledních letech opravdu trendy!

Střih vašich vlasů záleží i na vašem tvaru obličeje, ale určitě je to dobrý test, když si pohráváte s myšlenkou, že byste si nechala vlasy zkrátit.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Tato úžasná mastička výborně omladí a vyčistí vaši pokožku! Jeden produkt na vyřešení mnoha problémů!

Miluji bílé oblečení, ale štve mě, že po několika praních vždy zešedne. Od té doby, co znám ale tento trik, je moje vyprané prádlo vždy zářivě bílé!