in

Takto může měsíc narození ovlivnit váš intimní život. V červnu se rodí milenci a v prosinci se rodí skuteční vynálezci!


Na světě neexistuje stejný člověk a někdy je náročné pochopit jeden druhého. Tak jako v každé oblasti života, i ta sexuální je potřebná na občasnou diskusi mezi dvěma lidmi, aby to mezi nimi fungovalo tak, jak si představují.

Vědci argumentují, že temperament a preference lidí v intimním životě závisí od hnětací jejich narození. Zjistěte, zda lidé narození v letních měsících jsou více aktivnější a mají raději něhu a romantiku. Všechny touhy vyjdou na povrch!

Leden

Lidé narození v mrazivém lednu jsou velmi temperamentní. Vždy se snaží dosáhnout toho, co si umíní. Jsou vytrvalí a excentričtí. Milují experimentování, takže jejich polovička by měla být otevřená novým možnostem.

Únor

Vášnivost. Říká se, že v tomto měsíci se rodí skuteční dobrodruzi. V posteli jsou 100% -ní a totéž očekávají i od svého partnera. Výmluvy jako “bolí mě hlava” nebo “nemám náladu” pro ně znamená konec vztahu. Na jedné straně vášniví, na druhé citově vzdáleni. Po sexuálním splynutí od nich neočekávejte hodiny klábosení.

Březen

Mají rádi fyzické sblížení az toho důvodu jsou v posteli zkušení. Nejraději by v ní strávili celý svůj život. Pocit studu neznají a pokud je to nutné, vezmou iniciativu do vlastních rukou.

Duben

Na základě jejich zevnějšku by se mohlo zdát, že se jedná o chladný typ lidí. Avšak když najdou toho správného partnera vědí jak odhodit všechny zábrany. Jsou velmi vnímaví, emocionální a vášniví. Mínusem pro ně je to, že jejich partner je poměrně rychle omrzí.

Květen

Květnové děti nejsou příliš smyslné a co se týče sexu, nejvíce mají rádi samotný akt. Dávají přednost pohodlí a jemnosti takže extrémně polohy a místa není nic pro ně. Při výběru partnera se spoléhají na své city a preferují romantiku.

Červen

V červnu se rodí jen zkušení milenci a chtějí zkusit všechno. Ano, nejsou tak vášniví jako lidé narození v únoru, ale při diskusi o sexu jsou otevření, takže navenek i vulgárnější témata jsou pro ně potěšením.

Červenec

Sex pro ně znamená něco víc než jen rychlé jednorázovky. Důraz dávají na dlouhodobé vztahy emoce a pocit, že se při partnerovi cítí bezpečně.

Srpen

V posteli nemají problém převzít kontrolu nad situací. Nesnášejí, když jim někdo řekne co a jak to mají dělat. Jsou trochu sobečtí, ale zároveň se snaží splnit chutě svého sexuálního partnera – slova pochvaly jsou pro ně velmi důležité.

Září

Lidé narození v tomto měsíci jsou vášniví, ale zároveň zdrženliví ve svých emocích. Jejich partner musí vynaložit větší námahu na to, aby se uvolnily a zažili vlnu rozkoše. Při sexu jsou náladoví a do značné míry myslí více na své pocity, než na ty partnerovy. Mají rádi standardní polohy a experimentování jim příliš nevoní.

Říjen

Upřednostňují romantiku. Nejdříve se snaží blížící se intimitu slovně popsat, jakoby partnera chtěli navnadit na svou vlnovou délku. Možná jim chybí trochu vášně, ale vědí to úspěšně kompenzovat něhou a romantickým dvoření.

Listopad

Tito lidé jsou pravděpodobně nejvášnivějšími milenci. V posteli se nebojí experimentování, mají rádi tvrdý a vášnivý sex. Chtějí svého partnera ovládat, ale zároveň si umí užít i to, když právě on převezme kontrolu. Jejich touhy je nemožné předvídat.

Prosinec

Ti, narození v prosinci, jsou skuteční vynálezci. Milují hraní rolí. S partnery mají poměrně slabé citové pouto, ale sex s nimi je nebeským potěšením. V intimním životě zbožňují rozmanitost.

Samozřejmě, tato charakteristika je subjektivní a v případě, že jsou lidé k sobě otevření a schopné najít si čas na konverzaci, neměly by mít žádné problémy či nedorozumění.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

11 neodpustitelných chyb žen ve vztazích. A co vy? Děláte tyto chyby také?

Doprava v Japonsku je jedna z nejlepších na světě. Tohle by mělo být i u nás!