in

11 neodpustitelných chyb žen ve vztazích. A co vy? Děláte tyto chyby také?


Ženy udivují některými svými vlastnostmi. Například, dělat stále totéž a očekávat různé výsledky může jakákoliv žena, bez rozdílu věku a úrovně vzdělání. Jak se dostat z tohoto bludného kruhu? Vždyť kvůli přetrvávajícím působením žen se často stávají problémy v osobním životě.

Chování partnera – reakce na vaše akce, je to nesporný fakt. Pokud se chcete stát šťastnou ženou, ženou pohlazení pozorností, tak byste měli změnit některé obvyklé věcí, kterým nepřidáváte na hodnotě. Tyto zvláštní chování mají smutné následky.

Ženské chyby ve vztazích

Nadměrná nezávislost

Žena, která dělá všechno sama, automaticky vysílá k muži signál: “Ty to tu neřídíš.” Je to nedůvěra, příliš nezávislé ženy jsou zvyklé spoléhat se sama na sebe. Ve skutečnosti nikoho nepotřebuje. Nadměrná nezávislost vede k osamělosti.

Dovolte milovanému, aby vám pomáhal, poproste ho o pomoc. Toto jsou okamžiky k nezaplacení, které upevňují vztahy.

Důkladnost a tendencionizmus

Žena, která ví všechno a může všechno objasnit, jde do nejmenších detailů, ztrácí. Můžete prokazovat tuto výjimečnou vlastnost v práci, ale v osobním životě ne.

Dovolte muži, aby občas i on předvedl svůj rozum vám a ostatním kolem vás. Vždyť jste si ho vybrala jen kvůli těmto aspektům.

Vítězství ve sporu za každou cenu

Žena, kterou neporazíte ve sporu – skutečný trest. Tuto vlastnost máte v krvi, ale mnohem lepší bude, když se naučíte pobývat. V momentě toho nejžhavějšího, intenzivního sporu, je třeba na čas se zastavit. Věřte, to že máte vždy pravdu, vás šťastnou neudělá.

Honba

Honit muže, aby se rychle rozhodl ve vztahu a pro váš osobní život, je hloupost. Muž má svůj vlastní rytmus, potřebuje čas, aby mohl vše přehodnotit. Musí vejít do své “jeskyně” 10x, než bude mít jistotu o správnosti svého rozhodnutí. Nikam se sama nespěchejte a nepospíchejte svého partnera – všechno má svůj čas.

Síla

Žena, která chce ukázat muži, že všechno dokáže udělat lépe, než muž, tak se časem stává více mužskou, než je nezbytné pro její vlastní štěstí. Začínají se k ní chovat jako k muži a ona touží ukázat svou sílu všemi možnými způsoby.

Klaunské dovádění

Pokud se váš muž ponořil do melancholie, nebo jen mlčí, není třeba brát na sebe roli klauna. Toto je dobré ve společnosti přítelkyň, ale ne u muže, odpuzuje ho to. Proto není potřeba chystat cirkus, neudělá to očekávaný dojem.

Úloha učitelky

Učit druhé lidi – nevděčná profese. Nyní nemluvíme o učitelích ve škole, ale o těch, kteří berou na sebe profesi “učitel života”. Zvláště nepřitažlivou vypadají ženy, které chtějí každého jen poučovat. Nedělejte to!

Úloha psychologa

Žena, která vysvětluje svému muži jak se má správně chovat, tak ho tím dráždí. Abyste u muže nevyvolaly negativní emoce, tak mu jen řekněte, co dělá špatně.

Nejčastější chybou žen: myslí si, že člověk musí nějak jinak dělat určité věci, vyjadřovat své pocity jinak. Ale proč, proč tak jednají? Každý člověk je osobnost, má právo chovat se ne tak, jak chce někdo druhý.

Po slovech do kapsy neleze

Vtipná, moderní, vždy zářící žena – příliš světla osoba pro nerozhodného muže. A rozhodní muži rychle dostanou odmítnutí od takové dámy. Proto se s ní nikdo nenachází.

Je těžké udržet člověka, u kterého se na všechno najde odpověď, jehož nikdo nemůže překonat slovem.

Delikátní povaha

Smyslná a citlivá žena má obvykle kopec problémů s ostatními. Takové ženy jsou nedůvěřivé, nerozhodné, všeho se bojí. Ze všeho nejvíc milují mluvit o tom, co přežili v daný moment. Toto muže velmi zlobí.

Panovačnost

Ona neříká, co dělat. Ona dává jasné instrukce. Žena – velitel – totéž, co muž, ztrácí všechny výhody, které má slabší pohlaví.

Hyperaktivita

Vlastnost ženské psychiky, když se žena nesprávně kontroluje. Nemůže přestat být aktivní a chce všechno dělat sama, ne naopak. Na všechno má odpověď, a to vzbuzuje odpor. Proč toto nikdy nepřináší štěstí? Popřemýšlejte nad tím …

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Víte, co se stane, když objímáte ženu? Po tomto článku to budete dělat častěji!

Takto může měsíc narození ovlivnit váš intimní život. V červnu se rodí milenci a v prosinci se rodí skuteční vynálezci!