in ,

ROZTOMILÝROZTOMILÝ

Několik okouzlujících dětských modelů a modelek, na které bychom se mohli dívat do nekonečna!


Každý rozumí kráse svým vlastním způsobem: některým se líbí Marilyn Monroe a někteří preferují Kate Moss. Všichni jsme však na jedné lodi když přijde na dětskou krásu. Jejich líčka, dlouhé řasy a velké oči roztají i nejledovější srdce.

Podívejte se spolu s námi na tyto mladé hvězdičky, které nám vzali dech.

Graylee Mae, 3 roky (USA)

Graylee je nejstarší dcera amerického fotbalového hráče Lance Moora. Holčička zdědila svůj úžasný vzhled po mamince a už nyní má za sebou několik reklam na dětské oblečení. Fotky Graylee a její sestry se pravidelně objevují na Instagramu jejich maminky a dostávají spoustu pozitivních komentářů.

Violetta Antonova, 4 roky (Rusko)

Violetta má jen 4 roky a už má za sebou několik módních přehlídek a reklam na dětské oblečení. Má i staršího bratra, jehož také zjevně čeká kariéra modela. Violetta zbožňuje stát na podiu a ve světle reflektorů. Holčička má svou vlastní Instagramovou stránku a její matka na ni  přidává hodně příspěvků.

Arisha Lebeděva, 5 let (Rusko)

Arisha je dcera Eleny Perminové, známé modelky. Už od mladého věku následovala kroky své maminky. Arisha se často objevuje v magazínech a každá fotografie děvčátka přidána na Instagram je doprovázena množstvím pozitivních komentářů.

Jare Ijalana, 6 let (Nigeria)

Jare se stala slavnou čistě náhodou: Nigerijský fotograf jménem MFH Bamuyiwa pořídil pár snímků děvčátka pro svůj projekt a sdílel je na internetu. Fotky se rychle rozšířily po světě a holčička se stala slavnou. Jare má dvě starší sestry které také pracují jako modelky.

Liza Tolmachevo, 6 let (Rusko)

Dlouhé světlé vlásky a velké modré oči malé Lizy každého okouzlí. Holčička zbožňuje takec, zpěv a herectví. Liza právě začala svou cestu v módním průmyslu: zúčastnila se několika přehlídek, soutěží a fotí pro katalogy.

Anna Pavaga, 9 let (Rusko)

Od její 4 let měla Anna svou roli v reklamách na dětské oblečení a také v reklamách na hračky a sportovní pomůcky. Také se sama snaží io herectví: můžete ji vidět v hudebních klipech a dokonce i ve filmech. Anna se také věnuje baletu, gymnastice a miluje kreslení.

Který vzhled vás okouzlil nejvíce? Máte oblíbenou dětskou celebritu?

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Toto jsou věci, které děti zdědí častěji od otců, než od matek!

Čím častěji bude vaše dítě chodit naboso, tím lépe. Potvrdilo to i několik vědeckých výzkumů!