in

Jak si vybrat vhodnou kabelku k obuvi? Vynikající tahák pro každou ženu!


Obuv a kabelka mohou přidat na obraze, nebo zničit i ty nejkrásnější šaty. Ovšem, můžete si vybrat boty podle barvy kabelky a nelámat si nad tím hlavu. Ale tyto časy už dávno skončily.

Nyní můžeme dát volný průchod své fantazii a na první pohled, kombinovat nesourodé. Ale některými pravidly je třeba se zabývat vždy a vytvořit stylový a harmonický obraz, který zvýrazní vaši jedinečnost.

Jak si vybrat kabelku

  1. Výběr podle barvy

Chcete-li úspěšně kombinovat barvy doplňků, jeden z nich musí být monotónní a druhý vícebarevný. Například k růžovým sandálům si můžete směle vybrat kabelku téže barvy, nebo naopak. Jak jsme již řekli, není nutné dodržovat úplnou barevnou shodu. Můžete použít jednu stupnici odstínu nebo barvy, aby se vzájemně doplňovaly.   

  1. Výběr podle tisku

Velmi stylově se vidí dueta, při kterém je jeden doplněk jednobarevný a druhý s potiskem, ale v téže barvě. Můžete si vybrat kabelku a boty s různými vzory, ale je třeba zohlednit pravidla kombinace potisku. Můžete si vybrat stejný vzor pro kabelku a boty, ale pak musí být rozličného rozměru nebo barvy.  

  1. Výběr dle materiálu

Různé textury vždy vypadají zajímavě. Textilní kabelky jsou vhodné pro boty z jakéhokoliv materiálu. Doplňky s kovovým nebo třpytivým leskem jsou nejlepší v kombinaci se semišem.

  1. Výběr podle dekoru

Nyní jsou v módě kabelky s velkým množstvím ozdob nebo výšivky. Nejlepší jsou v kombinaci s jednoduchou a lakonicky obuví. Naopak, pokud máte doma zdobené boty, tak si pak vyberte kabelku v jedné barvě a bez dekorace. Také si můžete vybrat kabelku a boty, které mají společný dekor, ale ne tak docela.   

  1. Výběr podle formy

Jedním z nejjednodušších a najlaxnejších pravidel, který lze odpozorovat, je výběr podle formy. Harmonický celek vzhledu kabelky doplní kulatý vzhled bot. Naopak ideálním doplňkem ke kabelce ostrých tvarů budou boty výrazných tvarů.        

    1. Výběr podle stylu

Jak krásný je francouzský styl, minimalismus a klasika. Mnohé dámy dávají přednost sledování svého oblíbeného stylu. To vytváří obraz, který je spojen pouze s vámi.

Dodržováním těchto jednoduchých pravidel budete vždy úspěšná při výběru kabelky k obuvi. Jak vidíte, není to nic komplikované. Důležité je, abyste si vždy vybrali harmonický duet.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Coco Chanel radí ženám, jaké oblečení nosit po 40-tce. Díky tomuto budete elegantní a sexy zároveň!

Skvělé tipy na sportovní aktivity na jaře a v létě!