in

Coco Chanel radí ženám, jaké oblečení nosit po 40-tce. Díky tomuto budete elegantní a sexy zároveň!


Během mládí je dovoleno upustit uzdu fantazii a experimentovat se stylem i každý den. Nicméně, po překročení určitého věku by takový nápad mohl hrát spíše v náš neprospěch, což by mohlo nakonec vypadat jako špatný vtip. Jakákoliv chyba při výběru oblečení z vás může udělat centrum posměšků.

Naštěstí se Coco Chanel ještě v minulém století zabývala myšlenkou vhodného oblečení pro ženy nad 40 a vymyslela styl, který vzdoruje plynoucímu času. Tato kombinace jednoduchých střihů a skvělých materiálů dokáže udělat s ženou skutečné divy! Nechte se inspirovat následujícím oblečením, které by mělo být podle Coco Chanel součástí šatníku každé ženy.

Jak vidíte, jedná se o klasiku s výrazným nádechem elegance. Co se týče věkové požadavky splňuje ji na 100%. Zdůrazni se krása ženy a ručíme za to, že nebudete splývat s davem.

Je třeba poznamenat, že není nutné hned zakupovat oblečení přímo z butiku Chanel, ale v případě, že vám to peněženka dovolí, nevidíme v tom žádný problém. Stačí, když si vyberete kousky podobných barev a střihů. Tento styl oblékání vám zaručí přirozený vzhled, jednoduchost a obdivuhodné pohledy kolemjdoucích.

Co se týče barevné palety, preferují se mírné odstíny, teplé barvy jsou jen vzácností. Na čele je bílá a černá barva, kterou můžete nosit samostatně nebo kombinovat. Také upřete pozornost na béžovou, šedou, broskvovou nebo odstíny modré barvy. Vybrat si můžete halenky se světle-růžovou nebo bledě-modrou barvou. Z těch zářivějších barev se doporučuje zejména červená. Žádné honosné barevné tóny – hlavní pravidlo elegance.

Šachovnicové vzory, kohoutí stopa, tenké pásky nebo přirozené vzory příslušející vlněné tkanině.

Střih je lepší zvolit rovný nebo širší od kyčlí. Tyto kalhoty a sukně nezvýrazňují nic přebytečné a krásně prodlouží vaši siluetu. Šaty je nejlepší zvolit nějaké přiléhavější, ale zase ne úplně těsné. Délka by měla dosahovat k oblasti kolen, nebo o něco výše.

Když už mluvíme o stylu Coco Chanel, nesmí v něm chybět tvídový kostým, který byl vrcholem jejího šatníku a dodnes je stále trendem. Dobře se kombinuje s hedvábnou halenkou a perlovým náhrdelníkem.

Na vrch si zvolte minimalistický kabátek s rovným střihem nebo tvídové sako. Většinou se nosí trochu nezvykle – přehozené na ramenou. Vypadá to krásně žensky.

Nemusíte používat obrovské množství doplňků, v popředí je jednoduchost. Ve večerních hodinách se můžete zkrášlit vícevrstvým náhrdelníkem, ale v tom případě byste se měli vzdát výrazných náušnic či náhrdelníků. Ideální boty – klasické lodičky nebo boty s kulatou špičkou. Outfit dokončete na pohled obyčejnou, elegantní kabelkou.

Elegantní styl oblékání nezesměšňuje žádnou ženu v pokročilejším věku. V jednoduchosti je krása!

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Jak jsem ztratila 10 kilogramů díky této citrónové dietě po dobu 2 týdnů!

Jak si vybrat vhodnou kabelku k obuvi? Vynikající tahák pro každou ženu!