in

SKVĚLÝ!SKVĚLÝ! SMUTNÝSMUTNÝ WOWWOW

Dnes byste ji už nepoznali. Copatá Pipi dlouhá punčocha se takhle změnila po 50ti letech!


Neuvěřitelných  50 let uběhlo od premiéry pohádky Pipi dlouhá punčocha , kde zrzavá představitelka Pipi –  Inger Nilsson chytila za srdce nejednoho diváka. Jen velmi málo lidí neví kdo je tato kreativní a usměvavá holčička. Dnes se však její vzhled změnil k nepoznání.

Pokud byste si mysleli, že známá pohádková herečka se stala milionářka na počkání, právě kvůli filmu Pipi dlouhá punčocha, mýlili byste se. V době, kdy se pohádka natáčela, platil ve Švédsku zákon o zákazu vyplácení dětí za jakékoliv natáčení.

Očividně to však tehdy jen 9-leté Pipi nevadilo, protože sama nakonec nečekala, že tento film bude natolik úspěšný. O tom svědčí i fakt, že herečka nepokračovala ve své slibné kariéře a pracovala delší dobu jako sekretářka. Později se k herectví vrátila, ale už jen jako divadelní herečka.

Celý nápad konceptu Pipi Dlouhá punčocha vznikl, když se Astrid Lindgrenová snažila vymyslet nějakou pohádku pro svou nemocnou dceru. Jak je o Pipi známo, byla šikovná, usměvavá, chytrá, vynalézavá a hlavně mohla jíst nekonečné množství sladkostí.

To je přece splněný sen každého dítěte. Tento chytrý příběh věnovala autorka své dceři v podobě knihy. Osud knihy byl zpočátku ve hvězdách, protože se mnozí kritici obávali, jak na to celé budou reagovat ostatní děti. Po váhavém začátku, si později přišli na své malí i velcí a zrzavou hrdinku si opravdu oblíbili.

Inger Nilsson oslaví letos kulaté šedesáté narozeniny, ale známý úsměv jí na tváři rozhodně nechybí. Kromě jemných váčků pod očima se pohádková Pipi vůbec nezměnila. Lidé ji na ulici neustále poznávají. 

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Tarotové karty známé vědmy vám řeknou, co očekávat v nejbližší budoucnosti. Vyberte si jedno zvíře z obrázku a podívejte, co vás čeká!

Angelika, krásná herečka, která ztvárnila lamačku mužských srdcí. Jak vypadá slavná, 80. letá herečka dnes?