in

Angelika, krásná herečka, která ztvárnila lamačku mužských srdcí. Jak vypadá slavná, 80. letá herečka dnes?


Michèle Mercier si v sérii filmů o Angelice zahrála právě hlavní roli. Okouzlila mnohé diváky a díky této postavě se tato herečka stala slavnou. Všechny ostatní filmové role Michèle Mercier byly zastíněny Angelikou a to právem. Francouzským filmařům také přinesla úspěch.

Všude samá Angelika:

Fanoušci, ale i nepřející, začali herečku ztotožňovat s Angelikou stále více. Sama Michèle Mercier opustila Francii, kvůli nečekané publicitě a stále otravnejším novinářům. Přestěhovala se do Hollywoodu. Snila i o jiné převratné roli, která by jí přinesla podobný úspěch. Ve snaze vymanit se z vnímání napsala i biografii s názvem Já nejsem Angelika.

Nové vrásky:

Bohužel, osobní život herečky, která ztvárnila Angeliku, byl místy až příliš podobný její postavě. Štěstí na muže ji obcházelo a to nejen v její soukromých kruzích, ale i těch pracovních. Její agent si na ní totiž pěkně vydělal a oškubal ji o několik milionů. Co se týče vztahů v jejím životě, tak i při těch se jí lepila smůla na paty. Z jejího prvního manžela, Andre Smaghea, se stal alkoholik, který musel jít na léčení.

Odmítal rozvod, za který si nechal doslova zaplatit. Herečka mu vyplatila velmi slušné peníze a on nakonec souhlasil. Její druhý manžel, Claudem Bourillotom, ji také poté okradl. Jednoho dne prostě zmizel se všemi jejími šperky a penězi. Její další vztah  také skončil tragicky. Hereččin přítel zemřel. Poslední vztah ztroskotal kvůli původu. Michèle Mercier totiž začala randit s italským princem.

Jak je na tom dnes? 

V současnosti žije tato herečka opět ve Francii a to konkrétně ve městě Nice, kde se také narodila. Má osmdesát let a ve svém volném čase píše knihy. I přesto, o co všechno jí život připravil stále vypadá dobře. Dokonce je i majitelkou ocenění od francouzského ministra kultury Renaud Donnedieu de Varbesa, který jí vyjádřil osobní obdiv.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Dnes byste ji už nepoznali. Copatá Pipi dlouhá punčocha se takhle změnila po 50ti letech!

Soběstačná rodina: Na běžný život jim stačí jen 50 korun na den. Vše ostatní si umí vypěstovat a dochovat!