in ,

Tarotové karty známé vědmy vám řeknou, co očekávat v nejbližší budoucnosti. Vyberte si jedno zvíře z obrázku a podívejte, co vás čeká!


Daleký východ je skutečnou studnicí moudrosti. Víme, že odtud pochází matematika, šachy, papír, či porcelán a takový seznam může pokračovat donekonečna. Ze stejného světa přišel i zenový buddhismus – filozofická nauka , která pomáhá najít harmonii a mír.

Dnes jsme se pro vás rozhodli připravit neobvyklý horoskop, založený na neobvyklé formě tarotových karet vědmy Osho Zen. Stačí, když si z obrázku vyberete zvířátko, ke kterému projevujete nejvíce sympatií a toto odhalení vám prozradí, co máte čekat od tohoto roku.

Kocour – naivní:

V práci budete pociťovat monotónnost a dokonce nudu. Někdy budete mít chuť na všechno se vykašlat a odejít pryč, no trpělivost a klid budou vaší spásou. Jakmile se dokážete vypořádat se všemi nepříznivými okamžiky života, vše půjde snadněji. V lásce očekávejte bouřku a někdy i hromy i blesky.

Začnete pociťovat pocity odporu a osamělosti, ale musíte být vytrvalí a myslet pozitivně. Nejlepší je zastavit se, pečlivě popřemýšlet nad vším a neuchylovat se k rychlým závěrům.

Kůň – bloudící:

Jak víte, kůň se těší více samotnému pracovnímu procesu jako konečnému výsledku. Hlavní věc je pochopit, že práce bude přínosem. Rovněž bude pro vás důležité najít harmonii ve vaší práci.

Než se pustíte do vážného vztahu nebo se přesunete na novou úroveň ve stávajících, musíte se rozhodnout, jak ho vidíte v budoucnosti. Diskutujte o tom se svým partnerem a společně sestavte plány.

Jelen – dychtící po dobrodružství:

Příští rok se vám bude zdát, že na každém kroku vás čeká finanční nebezpečí: neplánované výdaje a nepříznivé smlouvy. Snažte se však ukázat vašemu strachu, kdo je tady šéf.

Vaše zranitelná povaha vnímá jakékoliv podcenění jako osobní urážku. Negativní zkušenost minulých vztahů vás může odradit od nových partnerů. Nejlepší je uklidnit se a odpočinout si.

Sova – nedůvěřující:

Bohužel vás bude letos čekat hodně nepříjemných setkání a záležitostí. Musíte být schopni využít vaše vrozené schopnosti a snažte se dívat na vše shora. Pouze klid vám ušetří problémy.

Snažte se řídit svým srdcem a ne myslí. I když omylem uděláte chybu, získáte neocenitelný zážitek. Dokonce i špatná zkušenost je lepší než žádná.

Pes – přátelský:

Tento rok vás naučí pracovat v týmu. Pokud jste zvyklí přesunout odpovědnost na jiné, pak se to musíte odnaučit a začít se spoléhat pouze sám na sebe. Na frontě lásky jsou možné strmé stoupání a rychlé klesání, takže je lepší být opatrnější a soustředit se na přátelství.

Kráva – všední:

Dokonce i z jednoduché práce se může stát nezvládnutelná věc, pokud nevíte jak dál a co podniknout. Nejlepší je všechno si rozdělit na části a pustit se do každé zvlášť. Výsledek pak překročí všechny vaše očekávání.

Když si uvědomíte, že od své polovičky očekáváte toho hodně, přemýšlejte, co jí můžete dát vy. Soustřeďte se na harmonii ve vaší komunikaci a nepřidávejte význam bezvýznamným maličkostem.

Lev – neochvějný:

Vaše drsnost a vůdčí kvality jsou vždy základem k dokonalé reputaci. Neměňte své principy a tak vás nic nedokáže zastavit na cestě k vysněnému cíli. Znovu a znovu se ponoříte do vztahu s chladnou hlavou, v níž však ukážete vaši vášeň a neukojitelnost. Buďte vždy sám sebou.

Zda věříte v  predpoveď tarotových karet  vědmy Osho Zen je už vaše věc. Avšak zdá se nám, že spojování zvířat s lidmi dokáže velmi jednoduše odhalit naše charakterové rysy , což nám umožňuje předvídat naše chování v budoucnosti.

 

Co si myslíte?

-1 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Krásný mladý a úspěšný pár ukázal dílo své lásky. Z jejich dcery a její krásy vám spadne brada!

Dnes byste ji už nepoznali. Copatá Pipi dlouhá punčocha se takhle změnila po 50ti letech!