in

Začala jsem používat tyto techniky na líčení. Moji přátelé mi říkají, že vypadám o 10 let mladší.


Každá žena chce mít stejně namalované oči a to už natož, když jde o oční linku. V dnešní době se linky dají koupit ve formě tužky nebo tekuté gelové. Udělat si pěknou linku potrápí nejednu ženu. Hlavně, pokud každé ráno vstáváte do práce a nemáte času nazbyt. Pokud nemáte padlá víčka, patříte mezi ty šťastné ženy. Ale pokud i máte padlá víčka, nezoufejte. Dobře si vyzkoušejte tyto rady během líčení a uvidíte, že budete vypadat mladší.

Základem je mít pěkné upravené a hlavně stejné obočí na jedné i druhé straně. Obočí je velmi výrazným prvkem, kteří si lidé všimnou hned na začátku. Nemělo by být ani hrubé ani velmi tenké. Barvu se snažte zvolit co nejvhodnější k barvě vlasům a vaší pleti. Odbarvené blond vlasy a černé obočí určitě nepůsobí velmi přitažlivě. Pokud se vám to zdá příliš těžké, tak se netrapte, v dnešní dobře je mnoho kosmetických salonů, kde vám pomohou. (Celý video-návod si můžete prohlédnout na konci textu)

1) Abyste neměli rozmazané oční stíny nebo otisklou oční linku, je třeba aplikovat podkladovou bázi na vrchní víčko. To zajistí kýžený efekt po celý den.

2) Aplikátorem nebo štětcem si naneste tělový nebo jemně tmavší stín, ten rozzáří vaše oko. Nezapomeňte, že je třeba ho dát dovnitř víčka ale i ven.

3) Můžete zvolit i jemné stínování, postačí trošku tmavší oční stín a jemně ho naneste z venku dovnitř, pěkně po okraji oka.

4) Zde je malé řešení pro dámy, které mají spuštěná víčka. Štětec se snažte držet položený o nos a zkuste udělat “čáru” až k oku. Potom postačí tužka, může být hnědá a udělejte linku. Váš pohled bude uhrančivejší.

5) Nikdy nezapomínejte na korektor, ten vám pomůže rozzářit oči a zakryje to, co by nikdo neměl vidět.

6) Nyní budete potřebovat štětec a hnědý stín. Od spodní linky se ho snažte rozmazat tak, aby splynul se zbytkem. Celý trik spočívá v tom, jak to vystínujete. Dejte si záležet.

7) Nyní to nejdůležitější – oční linka. Předkreslete si vnější linii. A pak stačí když obtáhnete spodek hnědé linie, která je již na oku.

8) Celistvý efekt vytvoří natočené řasy, na které použijete řasenku. Nebojte se s barvami experimentovat, v dnešní době jich je od výmyslu světa. Metalické, třpytivé, matné. Avšak i tak myslete na to, že k bledším vlasům se budou hodit i jemnější barvy.

Video návod:

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Miluji bílé oblečení, ale štve mě, že po několika praních vždy zešedne. Od té doby, co znám ale tento trik, je moje vyprané prádlo vždy zářivě bílé!

Žena si už nechtěla barvit své šedé vlasy. Kadeřník dostal úžasný nápad. Toto můžete zkusit i vy!