in

Vyzkoušejte tento vynikající způsob jak si udělat krásný cop již za 5 minut!


Jaký účes si udělá žena, když je ve spěchu? Samozřejmě, že “koňský ohon”. Tento účes vás zachrání, i v případě, že jste neměli čas umýt si vlasy nebo jen nechcete, aby vám překážely při úklidu.

Vysoký cop je vhodný i na slavnostní příležitosti a existuje mnoho způsobů, jak si ho vytvořit. Většina žen si však tento účes nedělá správně a dopadne to tak, že konečný efekt je nudný. Pokud se chcete dozvědět, jak si za 5 minut vytvořit cop plný objemu, pokračujte v následujícím článku.

Jak na to?

  1. V případě, že máte čerstvě umyté a vysušené vlasy, použijte na nich stylingový přípravek, aby nebyly příliš roztřepené. Důkladně si je rozčešte a rozdělte si je na dvě části.
  2. Z dolní části vlasů si udělejte pevný cop, který si rozdělíte na dvě části. Vrchní část si podržíte a na spodní si připevněte malý skřipec do vlasů. Tím si vytvoříte objem.
  3. Nyní se pusťte do horní části – vlasy si jemně natupírujte a následně trochu pročešte (dodáte účesu objem).
  4. Spojte je s druhým copem pomocí elastické gumičky. Pokud chcete, můžete si ji vylepšit přidáním dvou obyčejných sponek do vlasů a tím bude váš výsledný cop pevnější.

  5. Pokud chcete mít ještě větší objem, opět si cop rozdělte na dvě části a na dolní stranu připevněte malý skřipec. Nyní vám už jen zbývá vzít si menší pramínek vlasů a omotat jej kolem copu tak, aby dokonale zakryl obě spony.

Pro vytvoření si takového účesu budete potřebovat maximálně 5 minut. Váš cop bude vypadat jednoduše, ale zároveň elegantně! 

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Skvělé tipy na sportovní aktivity na jaře a v létě!

Chtěli byste mít dokonalou barvu vlasů a oslnivý lesk? Vyzkoušejte těchto 7 způsobů barvení přírodními barvami!