in

Malý domeček má jen 26 m², ale uvnitř ukrývá skutečná krása, která vás dostane!


Právě se díváte na dům, který je tak malý, že byste ho mohli leckde ukrýt a přehlédnout, pokud byste šli kolem něj. Jde totiž o nejtenčí dům na světě. Svým luxusním vybavením ale předčí mnoho větších domů.

Za zhotovením tohoto ultra tenkého domu stojí Chris Heininge. Už jako 17-letý se stal Chris křesťanským misionářem, díky nátlaku rodičů, aby už nemusel nikdy manuálně pracovat jako oni. Jeho rodiče byli šikovní designéři a řemeslníci kteří vyrábějí útulné a ekologické mini domy. Jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu.

Během následujících let strávil svůj čas Chris v Indii a Japonsku. Během svého pobytu v zahraničí, ale pomáhal s výstavbou nejednoho domu a netají se tím, že ho velmi inspirovaly Japonští architekti a stavby. Ty se vyznačují neuvěřitelným minimalismem a dokonalostí, která překoná všechna očekávání. Bylo tedy jasné, čemu se bude Chris po návratu domů věnovat. Tento Mini dům je navržen tak, aby splňoval všechny podmínky pro normální bydlení.

Obrovskou výhodou jsou jeho rozměry. 3 × 6 metrů, jeho výška dosahuje 4,5 metru. Domek má dvě patra, přičemž spodní patro zahrnuje obývací pokoj s kuchyní a koupelnou, v níž je dokonce i výřivá vana a vrchní patro tvoří ložnice s postelí, která má skutečně královské rozměry.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Hobití domy nebo nový organický styl bydlení pro lidi. Dokázali byste si představit takto bydlet?

10 důvodů, proč pít každé ráno vodu s kurkumou!