in

Jak zhubnout po svátcích. Stačí jen 3 dny této stravy, abyste viděli výsledek!


Mise splněna. Po svátcích si většina z nás nadává, proč se tak cpala. Číslo na váze je vyšší a vynořuje se v nás otázka, zda bychom měli po novém roce zhubnout? Odpověď je jednoduchá: ano. Vůbec to nebude těžké, pokud se budete skutečně snažit. Budete potřebovat pouze tři dny a speciální stravu, která obsahuje málo sacharidů a hodně proteinu. 

Třídenní strava po novém roce

Půl hodiny před snídaní: vypijte sklenici teplé vody se dvěma polévkovými lžícemi citrónové šťávy na stimulaci metabolických procesů. 
Snídaně: jogurt s nízkým obsahem tuku, ovoce. 
Desátá: nápoj z mrkve a jablek. Jednoduše použijte odšťavňovač. 
Oběd: zeleninový salát, dochucený olivovým olejem bez použití soli a koření. 
Večeře: libové maso nebo ryba, pečené v troubě, jako příloha – dušená zelenina.

Pro lepší účinek této třídenní stravy doporučujeme, abyste hodinu po večeři vypili šálek zeleného čaje bez cukru a jiných sladidel.

Co dál dodržovat? 

Zaprvé , nejezte po páté hodině odpoledne. Mnozí si myslí, že takové pravidlo je příliš rigidní, ale uvidíte, jaké změny nastanou. 
Zadruhé , zamyslete se nad změnami ve vaší stravě. Pečte namísto smažení, použijte máslo namísto majonézy, zakupte více zeleniny namísto uzeného masa. 
Zatřetí , vyhýbejte se všem nápojům kromě vody a zeleného čaje bez sladidel. Pijte až 2 litry tekutin denně a často choďte na čerstvý vzduch.

Nezoufejte a nedívejte se na sebe v zrcadle s hrůzou. Novoroční a vánoční svátky jsou vždy plné nadbytečných kil a následného boje s nimi. Taková jednoduchá strava po novém roce vám pomůže vrátit se k předchozí váze bez velkých potíží.

Nedoporučujeme vám, abyste okamžitě provedli radikální opatření, protože vaše tělo může pocítit stres, během kterého začne hromadit tuky a nedokáže se jich zbavovat. Řekněte o této stravě svým přátelům a hubněte tak spolu.

Co si myslíte?

0 points
Upvote Downvote

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Načítání...

0

Komentáře

Zázračná a chutná snídaně, která vám pomůže zbavit se bříška a také zlepšit vaše celkové zdraví!

Vyzkoušejte tento skvělý domácí peeling nohou. Stará a popraskaná kůže na nohou bude minulostí!